Kiełbaska z rana…

Zdjęcie pobrane ze strony: http://krakow.wyborcza.pl/krakow/51,44425,21904997.html?i=2

Zdjęcie numer 3 w galerii - Asfalt do jurajskiej doliny. Pierwszy krok do zabudowy terenu?

Rada sołecka Kobylan zwróciła się o budowę utwardzonej drogi w stronę gospodarstwa znajdującego się w sąsiedztwie Doliny Kobylańskiej.

Jak zapewnia kierownik Maniak, podobno nie ma planów by drogę przedłużyć, a działki na trasie zabudować…

Ale przecież nie było planów żeby w najdroższej części Zabierzowa, w samym środku obszaru zabudowy jednorodzinnej, postawić szeregówkę (40 budynków!!!) – A STOJĄ KOSZMARKI!

Nie było też planów budowy punktu selektywnej zbiórki odpadów na prywatnej posesji, na Szlaku Warowni Jurajskich w Rudawie – A PRAWIE POWSTAŁ!

Nie było mowy o wielu innych rzeczach, które jednak powstały… Więc po co dawać komuś na tacy podstawę do realizacji różnych dziwnych pomysłów? Ile jest gminnych dróg, prowadzących do kilku domów, na których kładzie się asfaltową nakładkę? Ilu mieszkańców porusza się zwykłymi, żwirowymi drogami i żyją tak już od lat? Czy jakiś wariat asfaltuje dolinki w Tatrach?

Zarówno w samych Kobylanach, jak i większości pozostałych Sołectw, w istniejących drogach gminnych „dziura na dziurze, dziurą pogania!” I jakoś nikt nie kwapi się, żeby coś z tym zrobić. A tu proszę: „piękna”, czarna nitka do serca Dolinki Kobylańskiej…

Dziękujemy za kolejny przejaw dbania o ekologię, turystykę i wypoczynek 🙁

… A może to wszystko po to, żeby służbowy samochód wójt, mógł wjechać na kolejny piknik. Na przykład na śniadanko, jak w maju 2015 roku…

Pełny materiał pod adresem: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-zrobil-dym,166974.html